Jdi na obsah Jdi na menu
 


16. 8. 2008

Společnost ELSAT jako jedna z prvních v České republice již před dvěma lety zahájila ve svých televizních kabelových rozvodech šíření televizních programů i v digitální podobě, a to ve formátu DVB-C. Toto bylo učiněno s výrazným předstihem oproti neustále se zpožďujícímu termínu spuštění pozemního digitálního vysílání v Jihočeském kraji.

Zákazníci, kteří chtějí využít širší programovou nabídku a další výhody příjmu v digitální podobě si od nás mohou zakoupit digitální "Set Top Box" pro příjem digitálního signálu prostřednictvím kabelové televize.

Set Top Box

ELSAT zajišťuje dodávky tohoto zařízení přímo od výrobce, takže je našim zákazníkům můžeme poskytnout za vynikající cenu 2.500,- Kč včetně DPH! V případě užívání naší zvlášť placené televizní nabídky jej lze získat již za 500,- Kč. Zařízení má již od výrobce nainstalováno české ovládací menu a českou znakovou sadu pro teletext. Prostřednictvím tohoto Set Top Boxu budete moci sledovat i další programy, které budeme přenášet přímo v digitální podobě, a to včetně pozemního digitálního vysílání.

Důležité upozornění. Při zakoupení digitálního Set Top Boxu pro příjem digitálních DVBC paketů účastník neplatí za podstatné rozšíření spektra programové nabídky ŽÁDNÉ navýšení měsíčního paušálního poplatku – tento zůstává stejný za programovou nabídku dle platného ceníku.
Copyright © 2005-2008 Elsat, spol. s r. o.

Více na http://www.elsat.cz/digitalni_vysilani-uvod.html