Jdi na obsah Jdi na menu
 


12. 6. 2009

SV SI DOVOLUJE UPOZORNIT VŠECHNY OBYVATELE DOMU, STEJNĚ TAK JAKO OSOBY V DOMĚ SE POHYBUJÍCÍ, ŽE V DOMĚ A PŘED NÍM BYL INSTALOVÁN KAMEROVÝ SYSTÉM A BUDE SPUŠTĚN DO PLNĚ FUNKČNÍHO PROVOZU DNE 11.6.2009.

KAMERY JSOU UMÍSTĚNY V PROSTORU VCHODOVÝCH DVEŘÍ NAD ZVONKY, U POŠTOVNÍCH SCHRÁNEK, VE VÝTAHU A V PROSTORU DVEŘÍ U SUŠÁRNY. KAMEROVÝ SYSTÉM JE ŘÁDNĚ REGISTROVÁN U ÚŘADU PRO OCHRANU OSOBNÍCH ÚDAJŮ DLE ZÁKONA 101/2000 Sb. O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ, SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 95/46/ES. PROSTORY JSOU OPATŘENY PŘEDEPSANÝM ZPŮSOBEM, TJ. UPOZORNĚNÍM, ŽE OBJEKT JE STŘEŽEN KAMEROVÝM SYSTÉMEM.

K INSTALACI A SPUŠTĚNÍ KAMEROVÉHO SYSTÉMU VEDLY ZKUŠENOSTI MINULÝCH DVOU LET, KDY TRVALE DOCHÁZELO K POŠKOZOVÁNÍ SPOLEČNÉHO MAJETKU VE VNITŘNÍCH A VENKOVNÍCH PROSTOR DOMU, KRÁDEŽÍM V BYTECH A SPOLEČNÝCH PROSTORÁCH, POHYBU NEŽÁDOUCÍCH OSOB V DOMĚ, KTERÉ VYUŽÍVALI PROSTOR U VÝTAHU JAKO NOCLEHÁRNY, POPŘ. JAKO TOALETY, POKUSŮM K NÁSILNÉMU VNIKNUTÍ DO DOMU, NERESPEKTOVÁNÍ DOHODY O ZÁKAZU PŘEVÁŽENÍ JÍZDNÍCH KOL VE VÝTAHU PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI, STEJNĚ TAK JAKO PRAVIDELNÉ ZÁMĚRNÉ POŠKOZOVÁNÍ NOVÉHO VÝTAHU – UTRŽENÉ KABINOVÉ A ŠACHTOVÉ DVEŘE, ZNEČIŠŤOVÁNÍ KABINY VÝTAHU, PROMAČKÁVÁNÍ TLAČÍTEK APOD.

OPRAVY TĚCHTO MNOŽÍCÍCH SE PROJEVŮ VANDALISMU STÁLY ZA DOBU TRVÁNÍ SV VĚTRNÁ NĚKOLIKANÁSOBNĚ VÍCE FINANČNÍCH PROSTŘEDKŮ NEŽ JE POŘIZOVACÍ CENA KAMEROVÉHO SYSTÉMU.

V PŘÍPADĚ, ŽE ZAZNAMENÁTE VÝZNAMNÉ POŠKOZENÍ SPOLEČNÉHO NEBO OSOBNÍHO VLASTNICTVÍ, KRÁDEŽ V DOMU NEBO PŘED NÍM, OBRAŤTE SE NA VÝBOR SV VĚTRNÁ. OZNÁMENÉ PŘÍPADY BUDOU PODLE POVAHY A ROZSAHU ŘEŠENY OFICIÁLNÍ CESTOU, NAPŘ. PODÁNÍM PODNĚTU K ŠETŘENÍ U POLICIE ČR.

Výbor SV Větrná 26

11.6.2009