Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podklady pro návrh smlouvy na rekonstrukci komunikačního systému

23. 9. 2013Dne 6. 9. 2013, byly zaslány materiály dodavatelské firmě GREEN CENTER, která jako jediná z oslovených firem dodala cenovou nabídku na komunikační systém v domě:

DT 3000 - 2-BUS SYSTÉM - domácí audiotelefon, základní verze - cena 561,20 Kč - 30 vlastníků

DT 3000 2 - BUS DIGITAL - domácí videotelefon (černobílý) -  cena 2987,- Kč - 7 vlastníků

DT  3000 6 - BUS DIGITAL- domácí videotelefon (barevný) - cena 3955,- Kč - 2 vlastníci

Uvedené ceny bez DPH.

Po několikáté s ohledem na opakující se dotazy připomínáme, že proběhne kompletní rekonstrukce rozvodů el. energie z roku 1976 ze současných 6 kabelů na 2 kabely, tím pádem staré telefony nebudou na nové síti fungovat.
To se týká především 2 vlastníků, kteří s rekonstrukcí nesouhlasili a před podepsáním smlouvy, tzn. konce srpna 2013, jak bylo požadováno, neinformovali výbor, pro který druh telefonu se rozhodli včetně varianty, že telefon domu nepožadují.

Ostatní, kteří z jakéhokoliv důvodu na nabídku nereagovali, mají objednán z výše uvedených důvodů základní audiotelefon.

Montáž podle předběžné dohody proběhne v závěru září 2013, o termínu budete s dostatečným předstihem informováni.

NEJEDNÁ SE O VÝMĚNU BYTOVÝCH TELEFONNÍCH STANIC VEŘEJNÉ TELEFONNÍ SÍTĚ, PŘIPOJENÝCH DO SÍTĚ TELEFONNÍCH OPERÁTORŮ.

 

Pokud se k Vám podobné informace nedostávají, je třeba poděkovat tomu, kdo z nástěnky trvale odstraňuje dokumenty nejen o připravovaných akcích, nabídkách, realizaci dohodnutých akcí apod.

Některé dokumenty, týkající se výměny telefonů, jsme během posledních tří měsíců nahrazovali až 3x, protože některému ze spoluvlastníků v domě činí pravděpodobně radost spojenou s pocitem neskonalého štěstí, že může informace sundat a vyhodit do krabice na letáky u schránek.

Jediným fungujícím zdrojem je pak jen informace na e-mailu a webových stránkách SV. Ten však funguje jen pro 21 vlastníků, kteří dali k dispozici své e-mailové adresy.