Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výměna komunikačního systému

5. 5. 2014

DNE 16. 4. 2014 PROBĚHLO JEDNÁNÍ SE ZÁSTUPCEM FIRMY RK ELEKTRO, KTERÁ PODLE VÝBĚRU DODAVATELE MĚLA DLE JEJICH NÁVRHU DO KONCE DUBNA 2014 REALIZOVAT REKONSTRUKCI DOMOVNÍHO KOMUNIKAČNÍHO SYSTÉMU.

PODLE JEDNATELE FIRMY DOŠLO DÍKY VÝSTAVBĚ KOMUNITNÍHO CENTRA NA SÍDLIŠTI MÁJ K MĚSÍČNÍMU SKLUZU, PROTO POŽÁDAL VÝBOR SV O POSUNUTÍ TERMÍNU NA PŘELOM KVĚTEN/ČERVEN 2014.

VZHLEDEM K TOMU, ŽE NABÍDKA FIRMY BYLA JEDNOZNAČNĚ CENOVĚ NEJLEPŠÍ, PŘISTOUPILI JSME NA NÁVRH TÉTO FIRMY S TÍM, ŽE IHNED
A ZADARMO OPRAVÍ DOMÁCÍ TELEFONY V BYTECH, KDE JSME MĚLI NAHLÁŠENU ZÁVADU. VÝMĚNU ŠPATNÝCH TELEFONŮ PROVEDLA FIRMA IHNED DO 24 HODIN.

JAKMILE BUDE K DISPOZICI NÁVRH SMLOUVY O DÍLO, PŘEDEVŠÍM TERMÍN ZAHÁJENÍ AKCE, BUDEME VLASTNÍKY V PŘEDSTIHU 2 TÝDNŮ INFORMOVAT.

 

ŘIDIČE, KTEŘÍ MAJÍ PROBLÉM ZAPARKOVAT PŘED VCHODEM
DO DOMU, A JEJICH ZPŮSOB PARKOVÁNÍ ZAPŘIČIŇUJE POŠKOZENÍ OMÍTKY DOMU, VYTRŽENÍ HROMOSVODU, POŠKOZENÍ OSTATNÍCH ZAPARKOVANÝCH AUT, apod. ŽÁDÁME, ABY SVÁ AUTA PARKOVALA PODÉLNĚ NA VĚTRNÉ ULICI NEBO NA OSTATNÍCH PŘILEHLÝCH
ODSTAVNÝCH PLOCHÁCH. V POSLEDNÍ DOBĚ DOŠLO TÍMTO ZPŮSOBEM KE DVĚMA HLÁŠENÝM POŠKOZENÍM ZAPARKOVANÝCH AUT, ZACHYCENÝCH NA KAMEROVÉM SYSTÉMU.